Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo gideri tıkanıklığı, binaların banyolarında yer alan giderlerin tıkanıklığıdır. Bilindiği üzere pimaş borulardan oluşan gider hatları atık suları ve pis suyun kanalizasyon şebekesine iletmek için kullanılmaktadır. Bu gider hatlarında hatalı kullanımlar sonucu tıkanıklıklar görülmektedir.

Unutulmamalıdır ki, ne kadar dikkatli olunursa olunsun özellikle evlerdeki pimaş borulardan yapılmış pis su gider hatları çoğu kez kireçlenmeler sonucu da tıkanabilmektedir.

En önemlisi sebep ise gider hattına döşenen pimaş boruların hatalı döşenmesidir. Bu konuda profesyonel ve işinin uzmanı firmalarla çalışmakta fayda vardır. Hatalı döşenmiş pimaş boruların da zaman içinde tıkanması kaçınılmazdır. Basit tıkanmalarda pompa, kimyasal ilaçlar çözüm olabilmekteyse de daha ciddi, yoğun tıkanmalarda kanal açma cihazları (tıkanıklık açma robotları) kullanılması bir zarurettir.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma İşlemi

Su Kaçağı Tamircisi olarak firmamız tıkanıklık kaynaklı pis su gider hattı sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Tıkanmış gider hattı sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli donanımlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel tıkanıklık açma robotları vasıtasıyla tıkanıklığın olduğu nokta tespit edilmekte, hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, gider borusunun içinde tıkanıklığı açmaktadır. Ve bu işlem yapılırken de gider borularınıza hiçbir şekilde hiçbir zarar verilmemektedir.

Yüksek teknoloji ürünleri bu robotları kullanmadan pimaş hattındaki tıkanıklığı bulmak için zemini ve hatta boruları kırmak bir zarurettir. Bu da size ek masraflar çıkaracağı gibi, ciddi zaman kaybı olacaktır. Her yer kirlenecek, evin içi şantiyeye dönecek, borular değişecek ve bu alanlar bir süre kullanılamayacaktır.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Türleri ve En Çok Yaşanan Tıkanıklıklar

  • Duşakabin/küvet gideri tıkanıkılığı (genelde bayan saçının borularda yoğunlaşmasından dolayı tıkanmaktadır).
  • Klozet tıkanıklığı (Yabancı cisim kaçmasından dolayı görülen tıkanıklıklar).
  • Banyo Lavabosu tıkanıklığı (Saç, kıl, yabancı cisim, katı sabun atıkları tıkanıklığa sebep olmaktadır.
  • Çamaşır makinesi gideri tıkanıklığı (çamaşırlar ile birlekte çamaşır makinesine atılan yapancı cisimlerin sebep olduğu tıkanıklar).
  • Banyo gideri tıkanıklığı (sabun atıkları, kireçlenme, uzun saç kaynaklı tıkanıklar).

Su Kaçağı Tamircisi
0546 581 18 71