Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma

Tuvalet gideri tıkanıklığı ve klozet tıkanıklıkları da oldukça sık karşılaşılan tıkanıklıklardandır. Müşterilerimizin bir çoğunun “ya bundan da bu boru tıkanır mı” dedikleri olaylara çokça şahit olmaktayız. Klozet tıkanıklıklarında da en sık karşılaştığımız durum tuvalet kağıtlarının biraz bol şekilde kullanılıp klozetten giderilmeye çalışılmasıdır.

Piyasada “suda eriyen tuvalet kağıdı” diye lanse edilen bir çok ürünün suda erimediği bi gerçektir. Bu sebepten dolayı tuvalet kağıtlarının klozete atılara gönderilmeye çalışması pek de doğru bir yöntem değildir.

Su Kaçağı Tamircisi olarak hiçbir yeri kırmadan, hiçbir yere en ufak zarar vermeden robot adını verdiğimiz, tıkanıklık açma cihazı ile tıkanıklığın yerini ve sebebini tespit ediyor ve yine aynı şekilde hiçbir yeri kırmadan ve hiçbir yere zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz.

Firmamız, yaptığı işin kalitesine son derece güvendiği için yapılan her işe %100 garanti vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi tıkanıklık açma (kanal açma) hizmetimiz de en uygun fiyatlara uygulanmaktadır.


Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Su Kaçağı Tamircisi
0546 581 18 71