Hakkımızda

Hakkımızda

Su Kaçağı Tamircisi Hakkında

SuKaçağıTamircisi.Net bir sektörün öncülerinen ve liderlerinden Petek Tesisat iştirakidir. Su Kaçağı Tamircisi, yapılarınız tesisatlarında oluşan veya oluşabilecek sızıntı ya da kaçağı herhangi bir yeri kırıp dökmeden teknolojik cihazlar ile tespit etmek ve en kısa zamanda en düşük maliyetlerle tamir etmek amacıyla 2013 yılında İstanbul’da faaliyete başlamıştır.

Firmamız, sektöründe kısa zamanda önemli bir yol kat ederek İstanbul geneline yayılmış teknik ekibi ile İstanbul’un her noktasına anlık hizmet götürebilecek kapasiteye ulaşmıştır. Yine firmamız bu hizmetleri Kocaeli (İzmit) ve Sakarya (Adapazarı) illerine de taşımıştır.

7 gün 24 saat müşteri destek hattı ile günün her anında müşterilerimizin çağrılarına cevap vermekte olup, en kısa zaman zarfında da hasarın olduğu yere teknik destek ekip gönderilerek gerekli müdahaleler gerçekleştirilerek onarım yapılmaktadır.

Su Kaçağı Tamircisi, halkımızın son derece sıkıntılı ve meşakatli ve bir o kadar da masraflı olan su sızıntılarına en hızlı, en etkin, en kalıcı müdahaleyi gerçekleştirmeyi amaçlamış ve tüm bu işlemleri en ekonomik fiyatlara yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

Yaygın Servis Ağı

Firmamız, yaygın teknik servis ağıyla İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kocaeli ve Sakarya il sınırları içerisinde tüm semtlerimize hizmet vermektedir.

Teknolojiyi en üst düzeyde kullanan ve insan sermayesine ciddi yatırımlarda bulunan Su Kaçağı Tamircisi .Net, gelişen teknoloji ile birlikte su kaçağı tespit işlemini kırıp dökmeden ve hatta yapınıza en ufak hasar vermeden gerçekleştirmektedir. Yine aynı şekilde gider hattındaki borulardaki tıkanıklıklar da firmamız tarafından kırıp, dökmeden tespit edilip, yapınıza hiçbir zarar vermeden giderilmektedir. Bu teknoloji ile bir zamanların o saatler süren tahmin üzerine kurulu sistemi ile yapılarda oluşan tahribatın ve maddi kaybın önüne geçilmiştir

Hakkımızda

Su Kaçağı Tamircisi olarak biz de gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, teknolojinin en üst düzey ekipmanlarını kullanarak; uzman ekiplerimizle, kırıp dökmeden su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı ve yenileme, kırıp dökmeden kanal açma (tıkalı gider ve lavabo açma) alanlarında hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda tüm bu hizmetleri verirken; ‘en kaliteli hizmeti en uygun fiyata‘ vermenin gururunu ve huzurunu yaşamaktayız.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız en kaliteli hizmeti verebilmek için kendiyle yarışmaktadır. Kalitesine ve hizmet anlayışına son derece güvenen firmamız, yapmış olduğu tüm tespit, tamir, bakım ve yenileme işlerine %100 olmak üzere 2 yıl garanti vermektedir.

 
Su Kaçağı Tamircisi
Merkez
Adres: Göztepe Mahallesi Bent Caddesi Çağ Çıkmazı No: 3 Beykoz / İstanbul
Merkez Tel: 0216 634 06 36

Şube Telefon Numaraları:

Anadolu Yakası: 0542 434 02 02
Avrupa Yakası: 0545 353 01 60

Adres: Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi 30/5 No: 3/A
Şube Tel: 0212 462 10 02